Projekt elektromera

  V prípade že ste sa rozhodli vybudovať nové odberné miesto-nový elektromer nevyhnete sa zamysleniu aký typ elektromera potrebujete. Typ elektromera si vy neviete zvoliť ale viete zvoliť či sa bude jednať o jednofázový alebo trojfázovy.

  Trojfázový elektomer / pripojenie:

  - štandardné pripojenie elektriny rodinných domov.

  - možnosť používať trojfázové spotrebiče.

  -menej zaťažovaný prívodný vodič kedže energia sa rozkladá do troch káblov

   

  Jednofázový elektromer / pripojenie:

  - menší poplatok za odberné miesto

  - štandardné pripojenie bytov

  - nie je možné používať trojfázové spotrebiče (ani elektrická rúra ktorá je na 3 fázy)

  - prívodný vodič (kábel) prípojky elektriny musí byť dostatočne hrubý.

   

  V prípade ak máte zaujem o ešte jeden elektromer alebo odberné miesto vtedy je dôležité sa zamyslieť čo chcete napájať a či nieje výhodnejšie vytvoriť podružné meranie ktoré bude vo vašom vlastníctve. V prípade ak trváte na druhom elektomery je potrebné názor odborníka či je možné a akým spôsobom zrealizovať. Ak uvažujete že v budúcnosti budete potrebné zrealizovať druhý elektomer, treba si na to spraviť prípravu.

   

  My navrhujeme minimálne spraviť prípravu a projekt prípojky na trojfázové pripojenie. Pričom pri žiadosti sa vyplní o jednofázové pripojenie ale v budúcnosti je príprava na trojfázové pripojenie.

  V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. alebo This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

   

  Vypracovanie projektu rýchlo, lacno a bez zbytočných cestovných nákladov. Stačí nás kontaktovať This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.